WYDARZENIA

Sanktuarium Jana Pawła II

Z każdym dniem zbliżamy się do chwili kanonizacji Błogosławionego Jana Pawła II. W podkrakowskich Łagiewnikach powstaje Sanktuarium przyszłego Świętego, które już jest miejscem duchowej odnowy.

O tym szczególnym miejscu na mapie Polski pisaliśmy już na Portalu AKCJA. Kolejne zdjęcie, które publikujemy w serii pod hasłem Zostań reporterem Portalu AKCJA” ukazuje jeden z wizerunków polskiego Papieża nawiązujący do duchowego związku Karola Wojtyły z Jasną Górą. Zachęcamy, aby w czasie przygotowania do ogłoszenia Jana Pawła II Świętym, znaleźć czas na odwiedzenie choć jednego miejsca, w którym przebywał Papież podczas kolejnych pielgrzymek do Polski.

Jeśli widzisz coś, co jest takim właśnie świadectwem wiary, jeśli jesteś świadkiem zdarzeń, które są wyrazem więzi z Bogiem – uchwyć w obiektyw aparatu fotograficznego lub telefonu komórkowego to, co Cię urzekło, zaskoczyło lub to, co uważasz za piękne. Następnie wyślij następnie na adres: info@serwer1739513.home.pl tytułując mejl hasłem: REPORTER AKCJI.

Zobacz także
Czy wiesz, że…
Od Matki Bożej Bolesnej w Bobolicach do Królowej Polski na Jasnej Górze
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status