NAMYSŁY

Ojcze nasz, któryś jest w niebie

Ojcze nasz, któryś jest w niebie: święć się imię Twoje, przyjdź Królestwo Twoje,  bądź wola Twoja jako w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj. I odpuść nam nasze winy, jako i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Amen.

Modlitwę Pańską odmawiamy codziennie. Każdego dnia po jej słowach ślizgamy się, piszemy je, rysujemy lub rzeźbimy. Czasem ledwie je szkicujemy, innym razem drążymy każdą z liter. Jak bardzo powszednia – niczym chleb – i  zarazem jak fenomenalna – jako doświadczenie – jest ta modlitwa. Słuchając i patrząc – medytujmy jej treść i przybliżmy się naszego Ojca…Kontynuujemy filmowy cykl na Portalu AKCJA, w którym proponujemy wysłuchanie i obejrzenie klipów video inspirujących nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem. Zapraszamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Wiem, że jesteś przy mnie
Chrześcijański kształt patriotyzmu

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status