NAMYSŁY

Panie, ufam Ci

Pytają ludzie: co teraz będzie? Jak ty udźwigniesz życie w swych rękach? Bóg mówi: powierz mi całą siebie! Gorliwie szukaj, resztą się nie martw. Panie, ufam Ci, kiedy zasłaniasz mi oczy. Ufam Ci, kiedy zamykasz mi uszy. Nie krzyczę, gdy w sercu cisza. Nie biegnę szybciej od czasu. Jestem spokojna – czekam cierpliwie. Nie jest to łatwe…

Historia zespołu „New Life’m” sięga 1992 roku. Zespół od początku tworzą Joachim Mencel, Piotr Jankowski i Marcin Pospieszalski. Po roku dochodzi do nich Robert Cudzich i do dziś główny trzon zespołu pozostaje niezmienny. Pierwszym wokalistą zespołu zostaje Mieczysław Szcześniak. Pod koniec lat 90. w zespole zaczyna śpiewać Natalia Niemen, od 2005 r. Basia Włodarska, a od roku 2010 główną wokalistką zespołu jest Agnieszka Musiał. W tych dniach premierę ma ich najnowsza płyta pt. „Moje Westerplatte” i z niej pochodzi piosenka „Panie, ufam Ci”. Muzycy wybrali kilkanaście tematów z nauczania Świętego Jana Pawła II i na ich bazie stworzyli oryginalne utwory. Jeden z nich, właśnie „Panie, ufam Ci” zostawiamy dzisiaj jako źródło dobrych inspiracji.

Kontynuujemy filmowy cykl na Portalu AKCJA, w którym proponujemy wysłuchanie i obejrzenie klipów video inspirujących nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem. Zapraszamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Ojcze, któryś w niebie jest
Pieśń o życiu

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status