NAMYSŁY

Jestem Twój, zbaw mnie Panie! Amen!

Gdy znów pomyśle, że wszystko mogę i lepiej wiem. Gdy znów zabłądzę i pogubię drogę Ty uratuj mnie. Obmyj wodą i ubierz w szaty nowe. Usta napełnij Twoim słowem. Jestem Twój, zbaw mnie Panie! Amen! W imię Twe niech tak się stanie. Amen. Bądź zawsze obok i mów, co dobre, a co złe. I daj mi nigdy już nie zwątpić w miłosierdzie Twe. Błogosławion ten, który zawsze słucha Ojca, Syna i Świętego Ducha. Jestem Twój, zbaw mnie Panie! Amen! W imię Twe niech tak się stanie. Amen.

Tydzień temu polska młodzież zgromadziła się po raz dwudziesty na Polach Lednickich, by w modlitwie doświadczyć wspólnoty. Kluczem tegorocznego zlotu było słowo: „Amen”. O tym mowa jest w piosence przewodniej i wokół znaczenia tego słowa skoncentrowane były wszystkie katechezy, rozważania. To było radosne „Amen” – w tym roku szczególnie, bo przecież za kilka tygodni Polska będzie miejscem 31. Światowych Dni Młodzieży pod przewodnictwem Ojca Świętego Franciszka. „Amen” to przesłanie, które uczestnikom spotkania w Lednicy zostawił śp. ojciec Jan  Góra.

Kontynuujemy filmowy cykl na Portalu AKCJA, w którym proponujemy wysłuchanie i obejrzenie klipów video inspirujących nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem. Zapraszamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Mów do mnie
Miłość jest zawsze silniejsza od śmierci!

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status