NAMYSŁY

Moje życie należy do Ciebie

Szukałem długo, aby znaleźć coś, co mnie uszczęśliwi. Chciałem znaleźć, co sprawiłoby mi satysfakcję i jak abym jak najmniej stracił na tym świecie. Jednak moje serce pozostawało puste i spragnione. Usłyszałem, jak ktoś woła mnie po imieniu. Kazał mi trzymać się za rękę mówiąc: znam Cię! „Jam Cię stworzył i czuję twój niepokój. Przyszedłem dla ciebie, mój kochany. Umarłem dla ciebie na Krzyżu, aby dać ci życie! Daję wam zbawienie, a wszystkie grzechy są odpuszczone.”

I widziałem ręce wyciągnięte ku mnie. Otwartymi ranami otworzył mi oczy. Rzucił światło na ścieżkę i zmienił moje życie. Nie byłem zbyt daleko. Nie mogłem zobaczyć mego Pana. Jak mogłem żyć bez Niego, choć On był tuż obok. Ukląkłem przed Nim i chwyciłem za Go za ręce. Zawołałem głośno: „Dzisiaj moje życie należy do Ciebie, Panie!” Przyjdź do Jezusa i powiedz Mu, że tak chcesz postąpić. On jest Królem, On jest wiecznym Bogiem. Przyjdź i oddaj Mu swoje życie – On jest twoim Bogiem. On daje siły w Twoich życiowych okolicznościach. On da zwycięstwo nad każdym grzechem. Zaśpiewaj o tym ze mną: „Dzisiaj moje życie należy do Ciebie, Panie!” Zaświadcz Jezusowi, że jest twoją Drogą. Jezus jest Królem. Jezus jest Panem wieczności!

Tak śpiewa, pochodzący z Egiptu, zespół wokalny kierując swoje przesłanie do muzułmanów. Muzycy mają nadzieję, że ktoś ze słuchających – być może po raz pierwszy w swoim życiu – dowie się o zbawczej łasce Jezusa Chrystusa. Piosenka, utrzymana w łagodnych muzycznych rytmach, niesie wzruszające przesłanie o osobistym spotkaniu z Jezusem ofiarującym miłość i miłosierdzie.

Kontynuujemy filmowy cykl na Portalu AKCJA, w którym proponujemy wysłuchanie i obejrzenie klipów video inspirujących nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem. Zapraszamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Co uczyniłem dla Chrystusa?
Gdyby nie Kościół…

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość