U NAS

Pielgrzymka tropem Świętego Jana Pawła II

Diecezjalny Instytut Akcji Katolickiej w dniach 25 – 26 czerwca 2016 r. organizuje pielgrzymkę do miejsc związanych ze Świętym Janem Pawłem II.

W programie peregrynacji pierwszego dnia jest nawiedzenie Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach, a następnie spacer po Zakopanem (tam też obiadokolacja i nocleg). Drugiego dnia, tj. w niedzielę (po śniadaniu) wyjazd do Krakowa – tam najpierw nawiedzenie oraz Msza św. w sanktuarium Świętego Jana Pawła II i zwiedzanie całego kompleksu, o którym już trzy lata temu pisaliśmy w portalu AKCJA. Następnie przejazd do Tyńca i zwiedzanie opactwa ojców benedyktynów.

Zapraszamy członków i sympatyków Akcji Katolickiej oraz wszystkie zainteresowane osoby, które pragną duchowo dotknąć śladów polskiego papieża. Zapisy przyjmuje i informacji udziela Jacek Pawlik – tel: 793289184, e-mail: jacekpawlik68@gmail.com Koszt pielgrzymki 155 zł.

Zobacz także
Prezydenckie odznaczenie dla Pani Henryki Wiadernej
Rok 2017 czasem formacji i ewangelizacji
Komentarze (1)
  • Akcja Katolicka lip 7,2016 z 06:07

    […] przez Diecezjalny Instytut Akcji Katolickiej i zapowiadana przez portal AKCJA Pielgrzymka pod hasłem „Tropem Świętego Jana Pawła II” odbyła się w dniach 25 – 26 […]

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status