U NAS

Pielgrzymka tropem Świętego Jana Pawła II

Diecezjalny Instytut Akcji Katolickiej w dniach 25 – 26 czerwca 2016 r. organizuje pielgrzymkę do miejsc związanych ze Świętym Janem Pawłem II.

W programie peregrynacji pierwszego dnia jest nawiedzenie Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach, a następnie spacer po Zakopanem (tam też obiadokolacja i nocleg). Drugiego dnia, tj. w niedzielę (po śniadaniu) wyjazd do Krakowa – tam najpierw nawiedzenie oraz Msza św. w sanktuarium Świętego Jana Pawła II i zwiedzanie całego kompleksu, o którym już trzy lata temu pisaliśmy w portalu AKCJA. Następnie przejazd do Tyńca i zwiedzanie opactwa ojców benedyktynów.

Zapraszamy członków i sympatyków Akcji Katolickiej oraz wszystkie zainteresowane osoby, które pragną duchowo dotknąć śladów polskiego papieża. Zapisy przyjmuje i informacji udziela Jacek Pawlik – tel: 793289184, e-mail: jacekpawlik68@gmail.com Koszt pielgrzymki 155 zł.

Zobacz także
Ferie z AKCJĄ – sposób na nudę
Świeccy i duchowni na jednej drodze
Komentarze (1)
  • Akcja Katolicka lip 7,2016 z 06:07

    […] przez Diecezjalny Instytut Akcji Katolickiej i zapowiadana przez portal AKCJA Pielgrzymka pod hasłem „Tropem Świętego Jana Pawła II” odbyła się w dniach 25 – 26 […]

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość