WYDARZENIA

Zanim się pojawiłeś

Louisa Clarke jest 26-letnią dziewczyną, która mieszka w małym miasteczku z rodzicami, dziadkiem i siostrą samotne wychowującą dziecko. Jej życie toczy się pomiędzy pracą w kawiarni, spotkaniami z długoletnim chłopakiem i wymyślaniem jak najbardziej dziwacznych kompozycji ubraniowych, którymi szokuje wszystkich naokoło. Jej życie jest nudne i rutynowe – aż do momentu, gdy poznaje Willa, młodego chłopaka, który został sparaliżowany w wypadku. Lou zostaje jego opiekunką i niespodziewanie jej świat wywraca się do góry nogami.

Jojo Moyes samodzielnie napisała scenariusz filmu pt. „Zanim się pojawiłeś” i był to strzał w dziesiątkę. Pisarce udało się przenieść swoich zabawnych, inteligentnych i wyrazistych bohaterów do filmowego scenariusza i to oni sprawiają, że film ogląda się całkiem przyjemnie. Przede wszystkim jednak znajdujemy w tym obrazie ważną wiadomość: wartość naszego życia mierzy się tym, jak bardzo żyjemy dla innych ludzi.

Kontynuując zachęty do oglądania wartościowych filmów, zapraszamy do obejrzenia zwiastuna filmu „Zanim się pojawiłeś”. Polska premiera filmu miała miejsce kilkanaście dni temu, zatem można go jeszcze oglądać w niektórych kinach. Piękny film i jak mówią ci, którzy go oglądali, bez paczki chusteczek nie obędzie się…

Zobacz także
Rekolekcje „dla” AKCJI
Spoglądacie z wielką miłością w oczy Maryi

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status