NAMYSŁY

Nie bądź cicho

Nie bądź cicho. Nie ma nic do ukrycia. Teraz wszyscy razem: marsz dla życia! Zebraliśmy się tu wszyscy, aby coś się zmieniło. Liczy się tylko prawda oraz prawdziwa miłość. Ona jest naszą siłą. Nie możemy cicho być. Chcemy dać życie dzieciom, bo sami chcemy żyć. Nie wystarczy tylko być i trzeba rozmawiać, reagować, działać i nigdy się nie poddawać. Ta złota zasada do przodu nas pcha. Nie trzeba nic udowadniać – wiesz to ty i ja.

Piosenka zespołu „Som Gorsi” została wymyślona i zarejestrowana na potrzeby jednego wydarzenia, jakim był Marsz dla Życia, jaki dwa lata temu odbył się w Szczecinie. Utwór niesie przesłanie, które nie straciło nic z aktualności, a nawet w kontekście najnowszych zdarzeń związanych z debatą w Sejmie wokół społecznego projektu ustawy chroniącej prawo do życia dzieci nienarodzonych, nabrał nowego znaczenia. Treść i obraz w klipie warte są uwagi.

Kontynuujemy filmowy cykl na Portalu AKCJA, w którym proponujemy wysłuchanie i obejrzenie klipów video inspirujących nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem. Zapraszamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Triduum – WIELKA SOBOTA
Święci nie przemijają
Komentarze (1)
  • Akcja Katolicka paź 1,2016 z 06:17

    […] artystów. Dzisiaj prezentujemy song „W obronie życia” w wykonaniu formacji „Irydion”. Podobnie, jak tydzień temu, to nie jest miły obraz i łatwe […]

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status