WYDARZENIA

Pokój Tobie, Polsko

Instytut Jana Pawła II w Wałbrzychu zaprasza na VII Konferencję z cyklu „Jan Paweł II – Prorok naszych czasów” zatytułowaną „Pokój Tobie, Polsko, Ojczyzno moja”.

Konferencja odbędzie się w sobotę 29 października 2016 r. od godz. 9:00 w Szczawnie Zdroju. Zorganizowana jest w 1050-lecie Chrztu Polski i będzie poświęcona nauczaniu Św. Jana Pawła II dotyczącym historii Polski oraz znaczeniu patriotyzmu w życiu społecznym. Tytuł konferencji został zaczerpnięty z drugiej pielgrzymki Papieża Polaka do Ojczyzny, która miała miejsce w 1983 r, czyli podczas stanu wojennego w Polsce, którego w tym roku będziemy obchodzić 35. rocznicę jego wprowadzenia. Szczegółowy program na poniższej infografice.

pokoj-tobie-polsko_01

Zobacz także
Między Ukrzyżowaniem a Zmartwychwstaniem
Modlitwa o pokój

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość