NAMYSŁY

Prowadź mnie

Dziś nową pieśń chcę wyśpiewać dla Ciebie, Panie, by wielbić Cię ciszą wśród burz, w promyku dnia, uspokojeniem w mrocznych snach. Nadziejo ma, co sprawiasz, że odradzam się. Tak bardzo chcę, aby dziś mnie poprowadziły ramiona Twe. Drogą, co dziś malujesz mi, mogę iść. Tak bardzo chcę, abyś dziś mnie poprowadziły ramiona Twe. Przy sercu Twym jest serce me, by w nie nieustannie wtulać się. Teraz już wiem – obecność Twa pokój da.

Autorem tych słów jest pallotyn ks. Krzysztof Kralka, który w najbliższych dniach poprowadzi III rekolekcje diecezjalne w Diecezji Świdnickiej. Piosenkę z tymi słowami śpiewa ewangelizacyjna grupa muzyczno-wokalna „Razem za Jezusem”. Przesłanie bardzo dobrze wpisuje się w duchową aurę najbliższych dni…

Kontynuujemy filmowy cykl na Portalu AKCJA, w którym proponujemy wysłuchanie i obejrzenie klipów video inspirujących nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem. Zapraszamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
W Nim kocham i jestem kochana
Tylko ta miłość może zaspokoić pragnienie nieskończonego szczęścia

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status