U NAS

Czas na media – szkolenie po raz drugi

Wszystkich, którzy chcą się włączyć lub już pracują w gazetkach, internetowych stronach parafialnych i obsługują portale społecznościowe – zapraszamy na kolejne szkolenie medialne. Poprzednie odbyło się w październiku br., co relacjonował portal AKCJA.

Organizatorami szkolenia są: Akcja Katolicka i Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Świdnickiej. Spotkanie odbędzie się w Parafii pw. Chrystusa Króla w Głuszycy w sobotę 3 grudnia 2016 r. w godz. 10:00 – 15:00. Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Zajęcia poprowadzą:

  • Pan Mirosław Jarosz – dziennikarz Gościa Niedzielnego Świdnickiego,
  • dr Grzegorz Umiński – ekspert w dziedzinie internetu,
  • Pan Jędrzej Rams – dziennikarz Gościa Niedzielnego Legnickiego,
  • Pan Krzysztof Kotowicz – rzecznik prasowy Akcji Katolickiej Diecezji Świdnickiej.

Uczestnicy proszeni są o przybycie ze swoim dziennikarskim wyposażeniem (np.: aparaty fotograficzne, smartfony, dyktafony, kamery video, tablety, laptopy, etc.). Planujemy zajęcia praktyczne.

Zgłoszenia na szkolenie przyjmuje Wydział Duszpasterski Świdnickiej Kurii Biskupiej w terminie do 30 listopada 2016 r. pod nr telefonu: 748564413 lub poprzez e-mail: duszpasterstwo@diecezja.swidnica.pl – zapraszamy!

Byłaś / byłeś już na: #czyń_dobro_i_mów_o_tym  ?

Zobacz także
Trzymając się wiary – rozmowa z Magdaleną Jarosz, prezes zarządu diecezjalnego Akcji Katolickiej Diecezji Świdnickiej
Słowo Pani Prezes Krajowego Instytutu Akcji Katolickiej na 100 – lecie urodzin Jana Pawła II

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość