NAMYSŁY

Kochana ma Polska!

98 lat temu – nie na zawsze, jak później się okazało – Polska stała się suwerennym i wolnym krajem. Obywatele Rzeczypospolitej stanowili o prawach i obowiązkach, choć nie dla każdego wszystko było oczywiste. Państwo, terytorium i wspólna kultura nieprzerwanie zespalają nasz naród, którego dzieje sięgają ponad tysiąca lat.

Polskość to świadomość naszej wspólnej historii, duma z tego, co łączy nas współcześnie oraz zgodna praca dla przyszłych pokoleń. Świętujmy Narodowe Święto Niepodległości modlitwą, dumą i radością. Przypominając dzieje minione przywracajmy ich ducha, by ci którzy przyjdą po nas, żyli w wolnej i bogatej Polsce. Niech Bóg błogosławi Polsce!  Kontynuujemy filmowy cykl na Portalu AKCJA, w którym proponujemy wysłuchanie i obejrzenie klipów video inspirujących nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem. Zapraszamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Polityk musi unikać duchowej schizofrenii
Ufaj, bo zmartwychwstał i wciąż żyje Pan

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status