U NAS

Rola i misja świeckich w Kościele

Pod hasłem „Rola i misja świeckich w Kościele” już za niespełna miesiąc odbędą się 3-dniowe rekolekcje dla wszystkich, którym bliska jest idea zaangażowania świeckich we wspólnotę kościelną.

Akcja Katolicka Diecezji Świdnickiej oraz Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży zapraszają na rekolekcje w dniach 9 – 11 grudnia 2016 r. Początek się o godz. 18:00 w piątek, a  zakończenie o godz. 12:00 w niedzielę Mszą świętą. Jak już podawaliśmy w Portalu AKCJA – całość toczyć się będzie w gościnnej Parafii pw. Chrystusa Króla w Głuszycy, a rozważania i ćwiczenia rekolekcyjne poprowadzi ks. Zbigniew Kucharski – asystent generalny Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w Polsce.

Jesteś zdecydowana / jesteś zdecydowany / jesteście zdecydowani wziąć udział w tym szczególnym cyklu refleksji i modlitwy – prześlij już dzisiaj zgłoszenie na adres e-mail: ak.swidnica@gmail.com  Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 2 grudnia 2016 r. Koszt z noclegiem i wyżywieniem 40 zł od osoby. Rekolekcje są otwarte dla wszystkich chętnych, więc nie tylko dla członków i sympatyków Akcji Katolickiej Diecezji Świdnickiej.

rola-i-misja-swieckich-w-kosciele_01

Zobacz także
Miłosierdzie istotą chrześcijańskiej doskonałości
Ku czci Świętej Faustyny
Komentarze (1)
  • Akcja Katolicka gru 1,2016 z 06:04

    […] tegorocznych adwentowych rekolekcji, które odbędą się w dniach 9 – 11 grudnia w Głuszycy (kliknij i zobacz informację na temat rekolekcji). Animatorem ćwiczeń duchowych będzie poprowadzi ks. dr Zbigniew Kucharski – asystent […]

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość