U NAS

Rola i misja świeckich w Kościele

Pod hasłem „Rola i misja świeckich w Kościele” już za niespełna miesiąc odbędą się 3-dniowe rekolekcje dla wszystkich, którym bliska jest idea zaangażowania świeckich we wspólnotę kościelną.

Akcja Katolicka Diecezji Świdnickiej oraz Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży zapraszają na rekolekcje w dniach 9 – 11 grudnia 2016 r. Początek się o godz. 18:00 w piątek, a  zakończenie o godz. 12:00 w niedzielę Mszą świętą. Jak już podawaliśmy w Portalu AKCJA – całość toczyć się będzie w gościnnej Parafii pw. Chrystusa Króla w Głuszycy, a rozważania i ćwiczenia rekolekcyjne poprowadzi ks. Zbigniew Kucharski – asystent generalny Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w Polsce.

Jesteś zdecydowana / jesteś zdecydowany / jesteście zdecydowani wziąć udział w tym szczególnym cyklu refleksji i modlitwy – prześlij już dzisiaj zgłoszenie na adres e-mail: ak.swidnica@gmail.com  Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 2 grudnia 2016 r. Koszt z noclegiem i wyżywieniem 40 zł od osoby. Rekolekcje są otwarte dla wszystkich chętnych, więc nie tylko dla członków i sympatyków Akcji Katolickiej Diecezji Świdnickiej.

rola-i-misja-swieckich-w-kosciele_01

Zobacz także
Boże Narodzenie A.D. 2015
Wróciliśmy !
Komentarze (1)
  • Akcja Katolicka gru 1,2016 z 06:04

    […] tegorocznych adwentowych rekolekcji, które odbędą się w dniach 9 – 11 grudnia w Głuszycy (kliknij i zobacz informację na temat rekolekcji). Animatorem ćwiczeń duchowych będzie poprowadzi ks. dr Zbigniew Kucharski – asystent […]

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status