NAMYSŁY

Uczyń mnie Odważną!

Zmartwienia obciążają mnie swym balastem. Czy pomożesz mi rozgryźć te wszystkie znaki zapytania? Czy uczynisz mnie Odważną? Będę walczyła jak żołnierz! Powstanę jak wojownik! Nie ustanę aż do ostatniego dnia! Chcę być silniejsza. Będę twardsza. Spojrzę i zobaczę drogę. Ty czynisz mnie odważną. Wiem, że nie jestem super-kobietą, choć niemożliwe staje się możliwe z Tobą. Dlatego kończę z uciekaniem i chowaniem się. Uderz ogniem, abym była nieustraszona. Uczyń mnie Odważną!

Często boimy się naszej wiary. Uciekamy z lękiem przed publicznym zrobieniem znaku krzyża albo przyznaniem się do Chrystusa przed znajomymi. Moriah Peters śpiewa o tej odwadze – o męstwie w wyznawaniu wiary. O tym, że „Jezus jest Panem”.

Muzyka i obraz, słowa i gest pomagają utrwalane na video mogą inspirować nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem, dlatego kontynuujemy nasz cykl filmowy. Zachęcamy Czytelników do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Pokój Tobie, Polsko! Ojczyzno moja!
Misjonarze miłosierdzia

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość