WYDARZENIA

Na rok 2017 kalendarz już masz?

Można już nabyć kalendarz ścienny Akcji Katolickiej Diecezji Świdnickiej. Na czołówce wydawnictwa znajduje się logotyp AK, wizerunek Świętego Wojciecha i zdjęcie świdnickiej katedry. Są też oczywiście oznaczone wszystkie ważne daty uroczystości i świąt kościelnych.

Kalendarz można zamówić drogą mejlową kierując zamówienie na adres: ak.swidnica@gmail.com lub osobiście w biurze DIAK w Parafii pw. Chrystusa Króla w Głuszycy. Cena  egzemplarza: 15 zł. Kalendarz może być nie tylko elementem wyposażenia i dekoracji miejsc, w których spotykają się członkowie i sympatycy naszego stowarzyszenia, ale też może być praktycznym świąteczno-noworocznym upominkiem w naszych środowiskach życia rodzinnego, zawodowego i społecznego. Zachęcamy do zaopatrywania się w wydany po raz pierwszy kalendarz Akcji Katolickiej Diecezji Świdnickiej.

Zobacz także
Kolędy świata ciszy
Gdzie chrzest, tam nadzieja

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość