WYDARZENIA

Na rok 2017 kalendarz już masz?

Można już nabyć kalendarz ścienny Akcji Katolickiej Diecezji Świdnickiej. Na czołówce wydawnictwa znajduje się logotyp AK, wizerunek Świętego Wojciecha i zdjęcie świdnickiej katedry. Są też oczywiście oznaczone wszystkie ważne daty uroczystości i świąt kościelnych.

Kalendarz można zamówić drogą mejlową kierując zamówienie na adres: ak.swidnica@gmail.com lub osobiście w biurze DIAK w Parafii pw. Chrystusa Króla w Głuszycy. Cena  egzemplarza: 15 zł. Kalendarz może być nie tylko elementem wyposażenia i dekoracji miejsc, w których spotykają się członkowie i sympatycy naszego stowarzyszenia, ale też może być praktycznym świąteczno-noworocznym upominkiem w naszych środowiskach życia rodzinnego, zawodowego i społecznego. Zachęcamy do zaopatrywania się w wydany po raz pierwszy kalendarz Akcji Katolickiej Diecezji Świdnickiej.

Zobacz także
Tajemnica świętości w zasięgu każdego człowieka
Duchowo i muzycznie

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status