NAMYSŁY

Bliżej, Mój Boże Ciebie

Bliżej, Mój Boże Ciebie, bliżej Ciebie. Nawet jeśli to będzie krzyż, który mnie wzniesie. Zawsze, każda moja piosenka powinna być bliżej, Mój Boże, Ciebie. Bliżej, Mój Boże Ciebie.  Bliżej Ciebie. Chociaż jak wędrowiec,  słońce zaszło, ciemność będzie naokoło mnie. Reszta to kamień. Jeszcze w marzeniach będę bliżej, Mój Boże, Ciebie. Bliżej, Mój Boże, Ciebie. Bliżej Ciebie. Pozwól pojawić się drodze schodom do Nieba. Wszystko, co mi posyłasz, dane jest z miłosierdzia. Anioły są, aby mnie przywołać bliżej, Mój Boże, Ciebie. Bliżej, Mój Boże, Ciebie. Bliżej Ciebie.

„BYU”, czyli Brigham Young University to uważany za największy chór męski W USA. Zespół powstał w 1958 r. Obecnie przynależy do niego 180 głosów wokalistów, a ponad 400 rocznie jest przesłuchiwanych w trakcie systematycznego odnawiania formacji. Pieśń, jaką w Polsce znamy pod tytułem „Być bliżej Ciebie chcę” w wykonaniu „BYU” ma zupełnie zaskakujące walory. Posłuchajcie…

Muzyka i obraz, słowa i gest, utrwalane na video, mogą inspirować nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem, dlatego kontynuujemy nasz cykl filmowy. Zachęcamy Czytelników do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Dzisiaj dzieci są znakiem
Pozornie odległy

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.