WYDARZENIA

Stop szykanom ze strony osób spod znaku „lgbt”

Już ponad 38000 osób podpisało się pod petycją Fundacji Życie, która jest wyrazem wsparcia dla łódzkiego drukarza zaatakowanego przez lobby lgbt i skandalicznie skazanego przez łódzki sąd (sąd apelacyjny podtrzymał wyrok).

Petycję kierujemy do samego zainteresowanego jako wyraz wsparcia, do Rzecznika Praw Obywatelskich oraz Ministra Sprawiedliwości. Minister Zbigniew Ziobro uznał, że wyrok jest błędny i sprzeczny z konstytucyjną zasadą wolności sumienia. „Nie może być tak, że zmusza się ludzi wykonywania czynności, które są w sposób jaskrawy sprzeczne z ich wewnętrznymi przekonaniami, które gwałcą ich przekonania i są w ich hierarchii sumienia nieakceptowane.” – powiedział. Zapowiedział też możliwość skierowania specjalnego wniosku do Trybunału Konstytucyjnego. „Chodzi mi o to, żeby środowiska homoseksualne nie wymuszały pod pretekstem homofobii angażowania się w ich ideologiczne pomysły ludzi, który się z nimi stanowczo nie zgadzają. Ja też się nie zgadzam z tymi środowiskami, które chciałyby np. promować możliwość adopcji dzieci przez pary homoseksualne, tzw. małżeństwa homoseksualne, ale nie pozwolę nikomu krzywdzić homoseksualistów, którzy wykonują profesjonalnie i uczciwie swoją pracę„.

Jeśli jeszcze nie dołączyli Państwo do petycji, zachęcam, aby to uczynić, a jeśli już złożyli Państwo swój podpis, proszę o przekazanie tej wiadomości znajomym.

http://www.citizengo.org/pl/42253-solidarni-z-lodzkim-drukarzem-stop-szykanom-lgbt

Ogromnie cieszy zapowiedź Ministra Sprawiedliwości dotycząca skargi kasacyjnej w tej sprawie. Ważne jest, aby jak najwięcej osób wyraziło swoje poparcie dla łódzkiego drukarza. Podpisujmy (jeśli jeszcze tego Państwo nie uczynili) i udostępniajmy tę petycję!

Magdalena Korzekwa-Kaliszuk - dyrektor CitizenGO Polska
Zobacz także
CANTATA kolędowa
Dzień skupienia przeniesiony

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status