WYDARZENIA

Ogólnopolski Kongres Małżeństw po raz siódmy

Kolejna, największa randka małżeńska w Polsce spotka się z tematem „Wolność i Przebaczenie”. Po ostatnim delikatnym temacie „Liturgia i czułość” przyszedł czas na konkret. Czy wolność przebacza? Czy przebaczenie daje wolność? Co inspiruje, a co ogranicza?

W dniach 6 – 8 października 2017 r. około 150 małżeństw będzie miało możliwość wysłuchania najlepszych specjalistów z zakresu relacji małżeńskich w bezpośrednim odniesieniu do wiary chrześcijańskiej. „Bóg powołał ich do wspólnoty i wzajemnego uzupełniania się”.

Ponieważ małżonkowie są zaczątkiem rodziny – skupiamy się na podnoszeniu jakości małżeństwa. A jak wiemy, każde małżeństwo zaczyna się od randki. Dzisiaj mamy już wspólnie przeżyte doświadczenia. Proponujemy więc wrócić do klimatu cudownego narzeczeństwa i dokładniej przyjrzeć się naszemu dzisiejszemu małżeństwu. Ksiądz Krzysztof Ora – duszpasterz diecezjalny rodzin – -z ogromnym zaangażowaniem i fachowością przejął kontynuację inicjatywy rozpoczętej przez księdza Romana Tomaszczuka (dzisiaj już brata Cypriana).

Przez temat „Wolności i Przebaczenia” uczestników kongresu poprowadzą: Marcin i Monika Gajdowie, ks. Mariusz Rosik, o. Maciej Zięba, Jakub i Agnieszka Kołodziejowie, ks. Mirosław Maliński, Gianna Molla (Włochy), ks. Rafał Mastaler, o. Stanisław Jarosz OSPPE, ks. Krzysztof  Kralka SAC  i Wiesława Stefan. Ponieważ temat jest bardzo wymagający od uczestników, dla wypełnienia zobowiązania randki małżeńskiej mamy dla uczestników chwilę duchowo-artystycznego relaksu. Podczas Kongresu wystąpią dwa zespoły: Mate.O i New life’m.

Liczymy na Wasze zainteresowanie i pomoc w promowaniu kolejnego 7. Ogólnopolskiego Kongresu Małżeństw. Relacja video, z poprzednich Kongresów, znajduje się na kanale Fundacji Małżeństwo Rodzina. TUTAJ: link do rejestracji na 7 Ogólnopolski Kongres Małżeństw.

Na podstawie: malzenstworodzina.pl
Zobacz także
Broniąc prawdy
Młody Mesjasz

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość