NAMYSŁY

My wierzymy

W czasie wielkiej desperacji, gdy zwątpienie wokół nas. Jest jedynym Fundamentem. Wiarę swą mamy w Nim. W tym złamanym pokoleniu, choć ciemność trwa widzimy, że tylko w Nim jest wybawienie. Wiarę swą mamy w Nim. My wierzymy w Boga Ojca. My wierzymy w Syna Moc. My wierzymy w Duchu Świętym i, że życie mamy w Nim. My wierzymy w śmierć na krzyżu, my wierzymy, że zwyciężył zło, my wierzymy w Zmartwychwstanie i, że Pan powróci znów! Miejmy wiarę niewzruszoną, większą niż to mówi pieśń. W czasie pokus i słabości wiarę swą mamy w Nim, wiarę swą mamy w Nim.

To początek, zarejestrowanej ponad rok temu, pieśni formacji „Exodus15”. Ten refleksyjny utwór nie jest jedynie jeszcze jedną piosenką religijną, ale niesie wyznanie wiary. Jest zatem aktem wiary i aktem odwagi wobec świata, dla którego wiara chrześcijańska jest częstokroć „obrazą”. Posłuchajmy całości i podzielmy się tym wyznaniem z innymi.

Kontynuujemy filmowy cykl na Portalu AKCJA, w którym proponujemy wysłuchanie i obejrzenie klipów video inspirujących nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem. Zapraszamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Niech wspólnoty kościelne będą miejscami słuchania, dialogu, pocieszenia
Gdzie zakotwiczone jest moje serce?

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status