WYDARZENIA

Wyścig po szczęście

Shannon ma siedemnaście lat i właśnie przeżyła ogromny życiowy dramat – umiera jej ojciec. Dowiaduje się, że przez całe życie skrywano przed nią sekret – matka, której nigdy nie widziała, żyje.

Zainspirowana prawdziwą historią, porywająca opowieść o miłości, dorastaniu i pasji, która pomaga przezwyciężać największe trudności. Ukochany ojciec, a zarazem jedyny opiekun siedemnastoletniej Shannon Greene ginie wskutek nieszczęśliwego wypadku. Zrozpaczona dziewczyna przeżywa kolejny szok, gdy miejscowa lekarka, doktor Rita Baker wyjawia jej rodzinny sekret. Okazuje się, że matka nastolatki Christine, której ta nigdy nie widziała, żyje. Shannon postanawia ją odnaleźć. Jednocześnie zaprzyjaźnia się z trenerem jeździectwa Maksem, który zaszczepia w niej miłość do koni. Dziewczyna zaczyna startować w zawodach, a nowa pasja pomaga jej pogodzić się z bolesną stratą. Film „Wyścig po szczęście” to zainspirowana prawdziwą historią, porywająca opowieść o miłości, dorastaniu i pasji, która pozwala przezwyciężać największe trudności i życiowe zakręty.

Kontynuując zachęty do oglądania wartościowych filmów zapraszamy do obejrzenia filmu „Wyścig po szczęście”.

Zobacz także
Modlitwa o uzdrowienie
Randka z Jezusem

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status