U NAS

Miłosierdzie istotą chrześcijańskiej doskonałości

Msza św. oraz program artystyczny nawiązujący do 100-lecia objawień w Fatimie – to główne punkty programu tegorocznego Misterium ku czci Świętej Siostry Faustyny. Uroczystości odbędą się z inicjatywy Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej przy Parafii pw. Św. Trójcy w Boguszowie-Gorcach. Zapraszamy do udziału w tej duchowej uczcie.

Spotykamy się w czwartek 5 października 2017 r. w kościele pw. Św. Barbary w Starym Lesieńcu (Boguszów-Gorce – ul. Kosynierów 72). Rozpoczynamy o godz. 15:00 Koronką do Miłosierdzia Bożego. O godz. 16:30 odprawiona zostanie Msza św. z udziałem Polaków i Czechów – w intencji obu narodów oraz pokoju na świecie. Liturgii będzie przewodniczyć ks. prałat Romuald Brudnowski. Na godz. 17:30 zaplanowany jest program artystyczny w wykonaniu Ogólnopolskiego Teatru William-ES pt. „Pastuszkowie Matki Bożej” (reżyseria Danuta Gołdon-Legler, muzyka Georges Gondard, obsada: Aleksandra Bisaga, Danuta Gołdon-Legler, Martyna Michalska, Artur Bisaga, Dawid Pluta i Kacper Rosanowski). Na zakończenie, tj. ok. godz. 18:15 przewidziana jest wspólna agapa.

Jak informuje Pani Henryka Wiaderna – prezes POAK w Boguszowie-Gorcach, cała uroczystość pod hasłem „Miłosierdzie istotą chrześcijańskiej doskonałości” będzie miała miejsce w ramach 28. Polsko-Czeskich Dni Kultury Chrześcijańskiej. Serdecznie zapraszamy członków i sympatyków Akcji Katolickiej.

Zobacz także
Rekolekcje liderów Akcji Katolickiej
Jesteśmy powołani do ewangelizacji

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość