U NAS WYDARZENIA

Znajdź się w „Żywym Betlejem”

W Głuszycy kolejny raz powstało „Żywe Betlejem”, którego twórcami jest społeczność tego niewielkiego miasteczka.

Dzięki inicjatywie animowanej w głuszyckiej parafii pw. Chrystusa Króla możesz się przenieś się w czasy Narodzin Jezusa Chrystusa. Warto tak niezwykłą podróż odbyć wraz z rodziną, przyjaciółmi lub samodzielnie. Przeżyć duchowych i rozmaitych wrażeń nie zabraknie.

„Żywe Betlejem” będzie dostępne na placu przy kościele pw. Chrystusa Króla w Głuszycy (ul. Bolesława Chrobrego 4) 25 – 26 grudnia 2017 r. oraz  6 stycznia 2018 r. w godzinach od 16:00 do 19:00. To niesamowite wydarzenie, które trzeba zobaczyć!

Zobacz także
Pielgrzym
Nie zapomnijcie tamtych dni. Nie zapomnijcie!

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość