WYDARZENIA

Nowe wyzwanie

Monika Rejman – prezes zarządu Diecezjalnego Instytutu Akcji Katolickiej Diecezji Świdnickiej – została wybrana do Rady Powiatu Wałbrzyskiego. Kandydowała z listy Komitetu Wyborczego Wyborców Prawo i Samorządność. Będzie jedną z 17 radnych w odtwarzanym tzw. ziemskim Powiecie Wałbrzyskim.

Od 2010 r. pełniła mandat radnej Rady Miejskiej w Głuszycy, skąd pochodzi i gdzie pracuje zawodowo jako pedagog. Dzięki pracy kuratora społecznego wydziału rodzinnego i nieletnich doskonale zna problemy dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Jest absolwentką Uniwersytetu Opolskiego.  Ukończyła także studia podyplomowe z zakresu oligofrenopedagogiki i terapii pedagogicznej. Jako społeczniczka zawsze angażuje się w liczne przedsięwzięcia związane z pomocą charytatywną i inicjatywami kulturalnymi. Jako prezes Akcji Katolickiej wielokrotnie publicznie wyrażała swoje stanowisko w sprawach dotyczących życia społecznego. Była także organizatorką marszów w obronie wolnych mediów. Nie jest członkiem żadnej partii politycznej.

Serdecznie gratulujemy Pani Prezes wyniku wyborczego i życzymy, aby nowe wyzwanie, przed jakim stoi, dało możliwość skutecznej służby na rzecz dobra wspólnego w naszym regionie.

Członkowie Zarządu

Diecezjalnego Instytutu Akcji Katolickiej

Diecezji Świdnickiej

 Świdnica, 25 marca 2013 r.

Zobacz także
Niedziela dla Boga i dla rodziny
Polacy są religijni?

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status