WYDARZENIA

Twoja AKCJA

To już dwa miesiące, jak jesteśmy razem. Ponad 70 wpisów w Wydarzeniach i Namysłach. Systematycznie aktualizowane ankiety i informacje w kalendarzu oraz na pasku newsów. Pełny pakiet informacji dotyczących Akcji Katolickiej. Ponad 100 sympatyków naszego profilu na Facebook. Prawie 3000 odsłon tygodniowo. Bez jakiejkolwiek promocji, tylko rzetelną treścią, przyciągamy stale rosnącą grupę odbiorców. To w wielkim skrócie statystyka zaledwie dwóch miesięcy działania Portalu AKCJA.

Wydawcą Portalu AKCJA jest Diecezjalny Instytut Akcji Katolickiej Diecezji Świdnickiej. Udało się stworzyć to elektroniczne medium i jest codziennie aktualizowane. Planujemy kolejne etapy rozwoju, gdyż wierzymy, że warto spotykać się wokół tego, co jest dobre i piękne.

Tym serdeczniej zapraszamy do współpracy zarówno świeckich, jak i osoby duchowne oraz realizujące swoje powołanie zakonne. Chcemy tu publikować zarówno Wasze cenne przemyślenia, jak i zapowiadać oraz relacjonować ważne wydarzenia. Wystarczy do nas napisać mejla (info@serwer1739513.home.pl), przesłać tekst i zdjęcia lub grafiki, aby o tym, co przeżywacie lub to, co jest istotne dla naszego wspólnego życia w Diecezji Świdnickiej, znalazło się na Portalu AKCJA.

Monika Rejman

Prezes Diecezjalnego Instytutu Akcji Katolickiej

Diecezji Świdnickiej

Zobacz także
Naucz mnie słuchać, o Panie
Kościół jest jeden

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status