WYDARZENIA

Marsz dla Życia Rodziny

W niedzielę 26 maja 2013 r. w naszej Diecezji odbędą się Marsze dla Życia Rodziny. Ulicami Świdnicy i Wałbrzycha przejdą ci, którzy chcą zademonstrować swoje przywiązanie do wartości rodzinnych oraz troskę o prawo do życia.  

Kolorowy pochód w Świdnicy rozpocznie się o godz.15:30, na placu przed Katedrą pw. Świętych Stanisława i Wacława (pl. Jana Pawła II 1). Następnie uczestnicy marszu przejdą ulicami: Długą, Wrocławską, 1 Maja, pl. św. Małgorzaty, Franciszkańską do Rynku gdzie ok. godz. 16:30 rozpocznie się festyn rodzinny. Organizatorzy marszu w Świdnicy proszą by każdy z uczestników marszu zabrał ze sobą swoje zdjęcie z dzieciństwa.

Z kolei w Wałbrzychu początek marszu nastąpi o godz.13:00 Mszą Św. w kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego przy ul Jana Pawła II. Następnie uczestnicy marszu przejdą ulicami: Kasztelańską, Podwale, Wieniawskiego, Długą i Broniewskiego. Ok. godz. 15:30 na boisku przy ul. Kusocińskiego rozpocznie się piknik rodzinny. Organizatorzy Marszu w Wałbrzychu proszą, by rodziny z małymi dziećmi zabrały ze sobą wózki.

(kk)

Na podstawie: diecezja.swidnica.pl

Zobacz także
Niedziela jako dobro kulturowe
Aborcja to okrutne morderstwo!
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status