WYDARZENIA

Modlitwa o uzdrowienie

Msza św. w intencji rodzin będzie odprawiona w Parafii pw. Matki Bożej Królowej Pokoju. Będzie to szczególne spotkanie modlitewne, na które zaproszone są wszystkie rodziny.

Po Mszy św., w czasie adoracji Najświętszego Sakramentu modlić się będziemy o łaskę uzdrowienia fizycznego i duchowego. Liturgia będzie celebrowana w kaplicy zamkowej na Szczytniku – w niedzielę 30 czerwca 2013 r. i rozpocznie się o godz. 16:00.

(kk)

Na podstawie: szczytnik.msf.opoka.org.pl

Zobacz także
Poddaję się Tobie
Sapientia cordis
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status