WYDARZENIA

Duchowa podróż do świątyni Boga

Możemy nie tylko wypowiadać słowa do Boga, ale także mówić do Niego przez nasze ciało. Księga Psalmów mówi: >> Ciebie pragnie moja dusza, za Tobą tęskni moje ciało << (Ps 63,2). Możemy wypowiadać nasze uczucia poprzez konkretne gesty, na przykład w tańcu.

Jeśli pragniesz pogłębić swoją relację z Bogiem, nauczyć się uwielbiać Boga ciałem poprzez gest i taniec, skorzystaj z zaproszenia na podróż do wnętrza siebie – świątyni Boga. Przyjedź na rekolekcje – warsztaty pod hasłem: Twoje ciało stworzone dla uwielbienia. Rekolekcje prowadzi ks. Paweł Sobczak. W trakcie rekolekcji zgłębiane będą głównie tajniki tańca izraelskiego. Przyjrzymy się również teologii ciała jako świątynia Boga. Czas rekolekcji może być okazją do pogłębienia akceptacji samego siebie, swego ciała oraz przyjęcia siebie jako daru.

Rekolekcje rozpoczną się w środę 24 lipca 2013 r., o godz. 17: 30 i trwać będą do godz. 15.00 w niedzielę 28 lipca 2013 r. Miejscem spotkania będzie  Ośrodek Formacji Świętorodzinnej w Szczytnej (ul. Zamkowa 10). Szczegółowych informacji można zasięgnąć się na stronie: www.szczytnik.msf.opoka.org.pl . Udział w rekolekcjach można zgłaszać na tej stronie wypełniając formularz  lub bezpośrednio kontaktując się z ks. Pawłem Sobczakiem ( tel: 797907402 oraz pocztą elektroniczną na adres: 1pawso@gmail.com ).

(kk)

Na podstawie: szczytnik.msf.opoka.org.pl

Zobacz także
O Rajdzie Katyńskim
Wciąż chcą wprowadzić w Polsce „małżeństwa” homoseksualne

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status