WYDARZENIA

Otwórz się

To już naprawdę już 30 lipca 2013 r. startujemy z „szóstką” z Wałbrzycha! 31 lipca wyrusza główny nurt pielgrzymkowy z Katedry Świdnickiej. Także 31 lipca wychodzi z Kłodzka grupa „trzecia”. 1 sierpnia dołącza ząbkowicka „czwórka” Od piątku 2 sierpnia 2013 r. będziemy już razem. Połączymy się w jedno – w sercu Maryi – w Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Bobolicach.

„Panie, przymnóż nam wiary!” – oto hasło tegorocznych rekolekcji w drodze. Każdy pątnik otrzyma specjalny zeszyt do ambitno-pięknej pracy nad sobą pt. „Dziennik duszy pielgrzyma”. Tego jeszcze nie było… Ale to w końcu przecież jubileuszowa Pielgrzymka! DZIESIĄTA! Na Portalu AKCJA informowaliśmy już o tym nadzwyczajnym wydarzeniu. Do udziału w Pielgrzymce zaprasza nas także Ksiądz Biskup Ignacy Dec.

Raz będziemy się wspinać na duchowy Tabor, raz schodzić na taką głębię dusz, gdzie mieszka Bóg sam… Z tej pielgrzymki musimy wrócić inni! Jeszcze bardziej przemienieni! „Effata!” – otwórz się!   Jeśli  się  jeszcze  wahasz,  to porzuć wątpliwości i koniecznie pójdź. Nic gorszego nad wątpliwości. Błogosławiony Biskup Kozal – męczennik Dachau, przestrzegał: >> wątpiący już jest sojusznikiem wroga…<<

… No to do zobaczenia!  Namów jeszcze i zachęć innych!

ksiądz Romuald

przewodnik główny

X Pieszej Pielgrzymki Diecezji Świdnickiej na Jasną Górę

 

AKTUALNYCH INFORMACJI O PIELGRZYMCE SZUKAJ NA:

PIELGRZYMKA-SWIDNICKA.PL

Zobacz także
W duchu Tradycji
Ebola…
Komentarze (1)
  • […] otrzymają specjalną książeczkę z propozycjami rozmyślań na każdy dzień. Jak już informowaliśmy na Portalu AKCJA, że ruszyła jubileuszowa peregrynacja naszej Diecezji do Sanktuarium Matki Bożej […]

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status