WYDARZENIA

Spotkanie charyzmatyczne w Wałbrzychu

Parafia p.w. Matki Bożej Częstochowskiej w Wałbrzychu zaprasza na modlitwę o uzdrowienie. 2-dniowe spotkania poprowadzi charyzmatyczny kapłan ks. dr John Bashobora z Ugandy.

Spotkania odbędą się w dniach 12 – 13 sierpnia 2013 r. (poniedziałek i wtorek). Początek o godz. 15:00 – uwielbienie Pana Boga, o godz. 16:00 – Msza św. Wszystko odbywać się będzie na plac pod budowę kościoła p.w. Matki Bożej Częstochowskiej. Datki zbierane podczas Mszy św. na tacę zostaną przeznaczone na cele, którym patronuje ks. dr John Bashobora, pokrycie kosztów organizacyjnych oraz na rzecz wybudowania ośrodka duszpasterskiego w tej misyjnej Parafii.

Organizatorzy proszą o przygotowanie się do wspólnego spotkania poprzez sakrament pokuty i pojednania w swoich macierzystych parafiach oraz przez osobistą modlitwę.

(kk)

Na podstawie: parafiakonradow.boo.pl

Zobacz także
Kierunki działania Akcji Katolickiej na rok 2016 r.
Jak bardzo wierzysz?

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość