WYDARZENIA

Bliżej – pełna łączność

Inicjatywa Tato.Net zaprasza na warsztaty „Bliżej – pełna łączność”, czyli na ciekawe, nowatorsko zaplanowane wydarzenie dla mężczyzn, którzy chcą wzmocnić swoje ojcowskie umiejętności i stawać się bohaterami dla swoich dzieci. Warsztat „Bliżej” ma na celu przekazanie metod pogłębiania relacji ojciec – dziecko. Zajęcia opierają się na czterech filarach efektywnego ojcostwa, do których zalicza się: zaangażowanie, stałość, znajomość dziecka i opiekuńczość. Na warsztaty zaproszeni są zarówno ojcowie małych dzieci, jak również dorosłych.

Młodych rodziców i dziadków łączy jeden cel: uszczęśliwić dziecko. Pamiętając o tym, niezbędne jest inwestowanie w dobrą, opartą na przyjaźni, zrozumieniu i przebaczeniu, relację, a także współpraca w budowaniu i utrzymaniu wspólnego frontu wychowawczego. Dziadkowie potrzebują odkrywać, że ich dzieci nie są już małymi szkrabami, ale są ich partnerami mającymi swoją odpowiedzialność za wychowanie kolejnego pokolenia. Natomiast młodzi rodzice – że dziadkowie chcą dla nich i ich dziecka jak najlepiej, a swoje metody i przekonania warto im szczerze i spokojnie objaśnić. Tylko wtedy, gdy dzięki dialogowi pokoleń każdy będzie wiedział, jaką rolę ma do odegrania w życiu malucha, znajdzie swoje miejsce i będzie czuł się w rodzinie chciany i kochany.

Dlaczego warto zainwestować w swoje ojcostwo? Dzięki tym warsztatom: przekonasz się jak wielki wpływ mają ojcowie na swoje dzieci, lepiej poznasz, co jest mocną, a co słabą stroną Twojego ojcowania, nauczysz się wdrażać w życie podstawy dobrego ojcostwa.

Warsztaty dla ojców – pod hasłem „Bliżej – pełna łączność” odbędą się w  Rzemieślniczej Zasadniczej Szkole Zawodowej w Wałbrzychu (Osiedle Górnicze 29) w sobotę 5 października 2013 r. w godz. od 9:00 do 18:00. Koszt uczestnictwa: 130 zł – w tym: materiały szkoleniowe, przerwy kawowe, obiad i publikacja. Udział zgłaszać można poprzez stronę internetową tato.net

(kk)

Na podstawie: diecezja.swidnica.pl , tato.net

Zobacz także
Dlaczego Polki odkładają macierzyństwo ?
Pielgrzymka Akcji Katolickiej na Jasną Górę

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status