WYDARZENIA

Diecezjalny Turniej Piłki Siatkowej Wspólnot Młodzieżowych

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Parafii pw. Chrystusa Króla w Głuszycy zaprasza na Diecezjalny Turniej Piłki Siatkowej Wspólnot Młodzieżowych. Zaczniemy wspólną modlitwą, potem będziemy się sportowo zmagać i kibicować, a na końcu czeka nas miłe spotkanie przy wspólnym stole. Celem wydarzenia jest popularyzacja piłki siatkowej w środowiskach młodzieżowych, zasad zdrowej, sportowej rywalizacji oraz integracja młodzieży Diecezji Świdnickiej.

Turniej odbędzie się w sobotę 28 września 2013 r. Rozpoczynamy Mszą Świętą w kościele pod wezwaniem Chrystusa Króla w Głuszycy (ul. Chrobrego). Rozgrywki odbywać się będą w hali sportowej w Głuszycy (ul. Sienkiewicza 53).

Szczegółowy plan Turnieju:

8:15 – Msza Święta w intencji młodzieży naszej Diecezji

9:00 – przejście na halę sportową  i przygotowanie do rozgrywek

9:20 – wyjaśnienie zasad Turnieju przez Głównego Sędziego

9:30 – rozgrywki

12:00 – rozdanie nagród

12:20 – przejście do salek katechetycznych – modlitwa Anioł Pański, poczęstunek

13:00  – błogosławieństwo na zakończenie.

Organizatorem Turnieju jest Odział Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży przy parafii Chrystusa Króla w Głuszycy. Zgłoszenia ekip prosimy wysyłać do dnia 20.09.2013 r. na adres e-mail: xmuzykantx@wp.pl  Prawo uczestniczenia w zawodach mają wszystkie wspólnoty, które zgłoszą swoje drużyny składające się z co najmniej 6 osób. W skład drużyny muszą wchodzić dwie osoby płci przeciwnej, które muszą uczestniczyć w grze w każdym rozegranym meczu. Drużyna musi składać się z członków wspólnoty, jednak może być uzupełniona o 1-2 osoby z zewnątrz, które czynnie uczestniczą w życiu Kościoła i parafii.  Szczegóły regulaminu są dostępne na stronie internetowej Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Świdnickiej.

(kk)

Na podstawie: diecezja.swidnica.pl , ksm.diecezja.swidnica.pl

Zobacz także
Kochały Go miliony, mimo że wymagał
Strażniczka Wiary

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status