WYDARZENIA

Pozytywne granie

Stowarzyszenie „Ludzie Jana Pawła II” oraz Fundacja Pomocy św. Antoniego „Bene Factum” zapraszają schole, zespoły muzyczne, chóry, które poprzez swój śpiew i muzykę chcą przekazać innym pozytywne wartości, radość i nadzieję – do uczestnictwa w IX edycji Wałbrzyskiego Przeglądu Piosenki Chrześcijańskiej „Pozytywne Granie”. Tegoroczne hasło Przeglądu: „Wszyscy Święci prowadzą do nieba”.

Impreza odbędzie się w czwartek 26 października 2013 r. o godz. 9:00 w hali widowiskowej  Ośrodka Sportu i Rekreacji  w Wałbrzychu (ul. Wysockiego 11). Celem przeglądu jest prezentacja i promocja twórczości muzycznej środowisk chrześcijańskich oraz inspirowanie do poszukiwań artystycznych w dziedzinie muzyki. Patronat honorowy nad Przeglądem objęli: Ksiądz Biskup Ignacy Dec i Prezydent Miasta Wałbrzycha dr Roman Szełemej.

W przeglądzie mogą brać udział wszyscy wykonawcy z Wałbrzycha i okolic (Województwo Dolnośląskie) niezależnie od wieku, soliści, zespoły wokalno-instrumentalne, chóry, schole, którzy prześlą do organizatora formularz zgłoszeniowy, który można pobrać ze strony internetowej Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury: www.wok.walbrzych.pl . Zgłoszenia będą przyjmowane w nieprzekraczalnym terminie do 18. 10. 2013 r., na adres e-mail organizatora konkursu: k.kolodziejczyk@wok.walbrzych.pl Liczy się kolejność zgłoszeń, lista będzie umieszczana na stronie internetowej i na bieżąco aktualizowana. Do formularza każdy uczestnik zobowiązany jest dołączyć: biografię zespołu wraz ze składem, a także informacje o wymaganiach technicznych. W związku z hasłem imprezy, jedna z pieśni wykonywanych podczas Przeglądu winna być o wybranym dowolnie Świętym. Występy nie maja charakteru konkursu.

Przegląd rozpocznie się o godz. 9:00 Mszą Świętą koncelebrowaną pod przewodnictwem Księdza Biskupa Ignacego Deca wraz z duchowieństwem Wałbrzycha i okolic. Współorganizatorami i partnerami Przeglądu są: Urząd Miasta Wałbrzycha, Wałbrzyski Ośrodek Kultury oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wałbrzychu. Osoby zainteresowane mogą się kontaktować ze Stowarzyszeniem „Ludzie Jana Pawła II” pod nr tel: 502405721 lub  Wałbrzyskim Ośrodkiem Kultury – ul. Broniewskiego 65a,  telefon: 746664355.

(kk)

Na podstawie: diecezja.swidnica.pl

Zobacz także
Czy istnieją „chwyty” na Pana Boga?
Trochę ciepła dla bezdomnego
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status