WYDARZENIA

Pozytywne granie

Stowarzyszenie „Ludzie Jana Pawła II” oraz Fundacja Pomocy św. Antoniego „Bene Factum” zapraszają schole, zespoły muzyczne, chóry, które poprzez swój śpiew i muzykę chcą przekazać innym pozytywne wartości, radość i nadzieję – do uczestnictwa w IX edycji Wałbrzyskiego Przeglądu Piosenki Chrześcijańskiej „Pozytywne Granie”. Tegoroczne hasło Przeglądu: „Wszyscy Święci prowadzą do nieba”.

Impreza odbędzie się w czwartek 26 października 2013 r. o godz. 9:00 w hali widowiskowej  Ośrodka Sportu i Rekreacji  w Wałbrzychu (ul. Wysockiego 11). Celem przeglądu jest prezentacja i promocja twórczości muzycznej środowisk chrześcijańskich oraz inspirowanie do poszukiwań artystycznych w dziedzinie muzyki. Patronat honorowy nad Przeglądem objęli: Ksiądz Biskup Ignacy Dec i Prezydent Miasta Wałbrzycha dr Roman Szełemej.

W przeglądzie mogą brać udział wszyscy wykonawcy z Wałbrzycha i okolic (Województwo Dolnośląskie) niezależnie od wieku, soliści, zespoły wokalno-instrumentalne, chóry, schole, którzy prześlą do organizatora formularz zgłoszeniowy, który można pobrać ze strony internetowej Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury: www.wok.walbrzych.pl . Zgłoszenia będą przyjmowane w nieprzekraczalnym terminie do 18. 10. 2013 r., na adres e-mail organizatora konkursu: k.kolodziejczyk@wok.walbrzych.pl Liczy się kolejność zgłoszeń, lista będzie umieszczana na stronie internetowej i na bieżąco aktualizowana. Do formularza każdy uczestnik zobowiązany jest dołączyć: biografię zespołu wraz ze składem, a także informacje o wymaganiach technicznych. W związku z hasłem imprezy, jedna z pieśni wykonywanych podczas Przeglądu winna być o wybranym dowolnie Świętym. Występy nie maja charakteru konkursu.

Przegląd rozpocznie się o godz. 9:00 Mszą Świętą koncelebrowaną pod przewodnictwem Księdza Biskupa Ignacego Deca wraz z duchowieństwem Wałbrzycha i okolic. Współorganizatorami i partnerami Przeglądu są: Urząd Miasta Wałbrzycha, Wałbrzyski Ośrodek Kultury oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wałbrzychu. Osoby zainteresowane mogą się kontaktować ze Stowarzyszeniem „Ludzie Jana Pawła II” pod nr tel: 502405721 lub  Wałbrzyskim Ośrodkiem Kultury – ul. Broniewskiego 65a,  telefon: 746664355.

(kk)

Na podstawie: diecezja.swidnica.pl

Zobacz także
Przynagleni miłością
OŚWIADCZENIE AKCJI KATOLICKIEJ W POLSCE W SPRAWIE POMÓWIENIA ASYSTENTA KRAJOWEGO AKCJI KATOLICKIEJ BISKUPA MARKA MENDYKA
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość