WYDARZENIA

Rorate cæli…

Trwa Adwent – czas oczekiwania na przyjście Zbawiciela. Po polsku śpiewamy: >> Spuśćcie rosę niebiosa i obłoki niech wyleją sprawiedliwego <<. W tradycyjnym języku Kościoła, czyli po łacinie, ta pieśń zaczyna się od słów: >> Rorate cæli desuper et nubes pluant justum <<. Wysłuchajmy tej pięknej i głęboko zakorzenionej w wierze śpiewanej modlitwy adoracyjnej, znanej nam z Mszy świętych roratnich.

Muzyka i obraz pomagają zobaczyć, to czego nie usłyszymy i nie zobaczymy zmysłami. Kontynuujemy nowy cykl na Portalu AKCJA. W każdy piątek proponujemy wysłuchanie i obejrzenie klipów video inspirujących nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem.

Zachęcamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Tornister Pełen Uśmiechów
Odnaleziony krzyż
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status