WYDARZENIA

Młody mężczyzno – wybierz drogę

Duszpasterstwo Powołań oraz Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Świdnickiej organizują rekolekcje powołaniowe dla młodzieży męskiej. W tym roku ich przesłanie skupia się wokół tematu: „Życie i powołanie przez Jezusa, z Jezusem i w Jezusie…” Inspiracją tego tematu jest nowy rok duszpasterski, poświęcony Jezusowi Chrystusowi Synowi Bożemu.

Rekolekcje odbędą się w dniach 7 – 9 lutego 2014 r. w siedzibie WSD Diecezji Świdnickiej organizowane są rekolekcje dla uczniów szkół średnich, studentów i starszych. W tym samym terminie w Domu Rekolekcyjnym Caritas w Zagórzu rekolekcje będą dla uczniów szkół gimnazjalnych. W obu przypadkach przyjazd w piątek 7 lutego do godz. 17:00 (zarówno w Świdnicy, jak i w Zagórzu). Zakończenie w niedzielę 9 lutego ok. godz. 13.00. Należy wziąć ze sobą zabrać ze sobą Pismo św., różaniec, przybory do pisania i śpiwór, a organizatorzy gwarantują zakwaterowanie i wyżywienie. Koszt uczestnictwa 60 zł od osoby. Zgłoszenia zainteresowanych są przyjmowane na furcie seminaryjnej do 30 stycznia 2014 r. (oraz telefonicznie: 748564900).

(kk)

Na podstawie: seminarium.swidnica.pl

Zobacz także
Kolędy Pospieszalskich
Krzyż znakiem naszej wiary
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość