WYDARZENIA

Czy wiesz czym zajmuje się Twoje dziecko ?

Tarot, sekty, wschodnie medytacje, wróżbiarstwo, subkultury, amulety i magia. To tylko niektóre z najpoważniejszych zagrożeń dotykających szczególnie dzieci i młodzież w zetknięciu z tzw. kulturą masową.

Dzieje się tak zarówno poprzez wpływ mediów, jak i środowisk docierających bezpośrednio do dziewcząt i chłopców w wielu z tych miejsc czy w trakcie rozmaitych imprez, gdzie nasze dzieci są bez opieki odpowiedzialnych osób dorosłych. Warto sobie przybliżyć te zjawiska, aby skuteczniej chronić przed ich negatywnym oddziaływaniem na młode pokolenie. Okazją do tego będzie spotkanie z Robertem Tekieli – publicystą, członkiem Rady Programowej Telewizji Polskiej, człowiekiem mającym w życiorysie etap przynależności do new age, autorem wielu publikacji, w tym słynnej książki „Zmanipuluję cię, kochanie”, wydanej w 2012 r.

Spotkanie z Robertem Tekieli odbędzie się we wtorek 11 lutego 2014 r. o godz. 18:30 w Bibliotece Miejskiej w Świdnicy (ul. Franciszkańska). Do udziału w spotkaniu zaproszeni są rodzice, młodzież, wychowawcy i katecheci. Polecamy!

(kk)

Na podstawie: diecezja.swidnica.pl

Zobacz także
Gdzie jesteście, obrońcy kobiet?
Cicho jedziesz, dalej będziesz
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status