WYDARZENIA

Szukałem Was

Weszliśmy w minioną środę w okres Wielkiego Postu. Jednocześnie trwamy w przygotowaniu do kanonizacji Błogosławionego Jana Pawła II, o co prosił nas Ksiądz Biskup Świdnicki. Niech nasza żarliwa modlitwa przez pośrednictwo polskiego Papieża jeszcze bardzie złączy nas w Kościele.

http://www.youtube.com/watch?v=C5b3gHR7Iy0

W klipie pt. „Szukałem Was”, jaki prezentujemy dzisiaj w naszym cyklu filmowym, zawarta jest Litania do Błogosławionego Jana Pawła II. Jednocześnie jest wiele pięknych reminiscencji ze spotkań Ojca Świętego z rodakami.

Muzyka i obraz pomagają zobaczyć, to czego nie usłyszymy i nie zobaczymy zmysłami. Zachęcamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać w każdy piątek.

Zobacz także
Piąte: nie odchodź
Najświętsze Serce Pana Jezusa

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość