WYDARZENIA

Gdzie jest duch, Pana tam jest wolność

My wszyscy odzwierciedlamy w naszej odkrytej twarzy chwałę Pana i jesteśmy przemieniani na ten sam obraz. To słowa Świętego Pawła skierowane nie tylko w drugim liście Apostoła do Koryntian. To także przesłanie skierowane do nas współczesnych członków Kościoła.

Tym właśnie motywowani przybądźmy w środę 21 maja 2014 r. na godz. 19:00 do kościoła parafialnego pw. Miłosierdzia Bożego w Kudowie Zdroju. Tam bowiem celebrowana będzie Eucharystia jedności z modlitwą o uzdrowienie, w czasie której modlić się będą wspólnoty gromadzące się przy parafiach Kotliny Kłodzkiej. Liturgia zostanie poprzedzona Nabożeństwem Majowym o godz. 18:30.

Na Eucharystię zaproszeni są także duszpasterze oraz ci wszyscy, którzy pragną dziękować Bogu oraz prosić o kolejne łaski dla siebie i innych.

(kk)

Na podstawie: diecezja.swidnica.pl

Zobacz także
Pasterzu nasz
Akcja Ambasadorem

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość