WYDARZENIA

Miłość czy zakochanie?

Postać Błogosławionej Karoliny Kózkówny nie jest powszechnie znana, ale każdy, kto przybliży sobie jej biografię, a szczególnie rys duchowy, zatrzymuje się nad najważniejszymi wartościami.

Błogosławiona Karolina jest patronką Ruchu Czystych Serc, który od ubiegłego roku ma swoje szczególnie aktywne ogniwo w Parafii pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Szczawnie Zdroju. W tej właśnie wspólnocie jeszcze w tym miesiącu nastąpi uroczyste wprowadzenie relikwii Błogosławionej Karoliny do świątyni parafialnej. Z tej okazji duszpasterze i animatorzy Ruchu Czystych Serc zapraszają do udziału w dniu skupienia poprzedzającym to wydarzenie. Hasłem przewodnim będzie pytanie „Miłość czy zakochanie?”

Spotkanie rozpocznie się w sobotę 24 maja 2014 r. o godz. 15:00. Na godz. 17:15 zaplanowane jest przedstawienie o Karolinie Kózkównej. Przez cały program będzie czas na refleksję i modlitwę. Punktem kulminacyjnym będzie Msza św. o godz. 19:00, podczas której nastąpi wprowadzenie relikwii Błogosławionej Karoliny do kościoła parafialnego pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Szczawnie Zdroju. Organizatorzy serdecznie zapraszają.

(kk)

Na podstawie: diecezja.swidnica.pl   

Zobacz także
Ktoś więcej
Pan Bóg daje nam czas, żeby zabierać głos

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość