WYDARZENIA

Po stronie cywilizacji życia i praw rodziny

Drodzy  Państwo, mieszkańcy Ziemi Świdnickiej, startuję w wyborach do Parlamentu Europejskiego z listy Prawa i Sprawiedliwości w okręgu obejmującym województwa dolnośląskie i opolskie z silnym przekonaniem, że moje doświadczenie i kompetencje wykorzystam z pożytkiem dla dobra publicznego.

Jako minister kultury udowodniłem, że potrafię skutecznie promować polskie dziedzictwo historyczne. Wspierałem również odnowę  wielu zabytków za terenie diecezji świdnickiej, w tym  renowację wspaniałej bazyliki katedralnej.

Zawsze stałem po stronie cywilizacji życia i praw rodziny. Byłem jednym z posłów ,którzy przyczynili się do uchwalenia ustawy chroniącej życie od chwili poczęcia. W roku 2004 jako wicemarszałek Sejmu  doprowadziłem do ustanowienia Narodowego Dnia Życia. Uczestniczyłem w kampanii „Jeden z nas” – największej, europejskiej inicjatywy obywatelskiej w obronie życia.

Stawiam teraz do dyspozycji moje kompetencje prawnicze i znajomość instytucji. Gwarantuje ,że  w Parlamencie  Europejskim będę skutecznym obrońcą polskich spraw. Święty Jan Paweł II oczekiwał od nas działania na rzecz cywilizacji życia w Europie. Traktuję to jako moje  osobiste  zobowiązanie. Proszę Państwa o udział w wyborach 25 maja i poparcie mojej kandydatury.

 

Kazimierz M. Ujazdowski

 

Zobacz także
STOP homoseksualnej cenzurze
Preludium do tego, co europejscy i zachodni chrześcijanie, będą cierpieć

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość