WYDARZENIA

Po stronie cywilizacji życia i praw rodziny

Drodzy  Państwo, mieszkańcy Ziemi Świdnickiej, startuję w wyborach do Parlamentu Europejskiego z listy Prawa i Sprawiedliwości w okręgu obejmującym województwa dolnośląskie i opolskie z silnym przekonaniem, że moje doświadczenie i kompetencje wykorzystam z pożytkiem dla dobra publicznego.

Jako minister kultury udowodniłem, że potrafię skutecznie promować polskie dziedzictwo historyczne. Wspierałem również odnowę  wielu zabytków za terenie diecezji świdnickiej, w tym  renowację wspaniałej bazyliki katedralnej.

Zawsze stałem po stronie cywilizacji życia i praw rodziny. Byłem jednym z posłów ,którzy przyczynili się do uchwalenia ustawy chroniącej życie od chwili poczęcia. W roku 2004 jako wicemarszałek Sejmu  doprowadziłem do ustanowienia Narodowego Dnia Życia. Uczestniczyłem w kampanii „Jeden z nas” – największej, europejskiej inicjatywy obywatelskiej w obronie życia.

Stawiam teraz do dyspozycji moje kompetencje prawnicze i znajomość instytucji. Gwarantuje ,że  w Parlamencie  Europejskim będę skutecznym obrońcą polskich spraw. Święty Jan Paweł II oczekiwał od nas działania na rzecz cywilizacji życia w Europie. Traktuję to jako moje  osobiste  zobowiązanie. Proszę Państwa o udział w wyborach 25 maja i poparcie mojej kandydatury.

 

Kazimierz M. Ujazdowski

 

Zobacz także
Pan wzywa mnie…
Kontrowersyjna ustawa powstrzymana

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status