WYDARZENIA

O Stworzycielu, Duchu – przyjdź!

W przeddzień Pięćdziesiątnicy módlmy się – Siostry i Bracia – jak najgłębiej, abyśmy raz jeszcze doświadczyli Zesłania Ducha Świętego. Niech Pan umocni nas w wierze i uczyni jeszcze bardziej otwartymi na pełne mocy i miłości Swoje działanie. Niech światło Ducha Świętego uczyni nas jeszcze bardziej świadkami Zmartwychwstałego wśród wątpiących i poszukujących, i niech umocni naszą wspólnotę, jaką jest Kościół.

Wsłuchajmy się w hymn „Veni Creator Spiritus”, abyśmy przeniknięci byli już dzisiaj Bożym działaniem, a jutro bez reszty otworzyli się na dar Zesłania Ducha Świętego. Niech nam w tym pomoże kolejny prezentowany w Portalu AKCJA film.

Muzyka i obraz, słowa i gest pomagają utrwalane na video mogą inspirować nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem. Zachęcamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Aborcja to okrutne morderstwo!
Rocznik Kościoła katolickiego w Polsce 1991-2011
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość