WYDARZENIA

O Stworzycielu, Duchu – przyjdź!

W przeddzień Pięćdziesiątnicy módlmy się – Siostry i Bracia – jak najgłębiej, abyśmy raz jeszcze doświadczyli Zesłania Ducha Świętego. Niech Pan umocni nas w wierze i uczyni jeszcze bardziej otwartymi na pełne mocy i miłości Swoje działanie. Niech światło Ducha Świętego uczyni nas jeszcze bardziej świadkami Zmartwychwstałego wśród wątpiących i poszukujących, i niech umocni naszą wspólnotę, jaką jest Kościół.

Wsłuchajmy się w hymn „Veni Creator Spiritus”, abyśmy przeniknięci byli już dzisiaj Bożym działaniem, a jutro bez reszty otworzyli się na dar Zesłania Ducha Świętego. Niech nam w tym pomoże kolejny prezentowany w Portalu AKCJA film.

Muzyka i obraz, słowa i gest pomagają utrwalane na video mogą inspirować nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem. Zachęcamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Znajdę Cię na kolanach
Poświęć minutę, by uratować dziecko
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status