WYDARZENIA

Poznaj Jezusa i doświadcz pełni życia

Możesz przeżyć weekend spotkania z realnie działającym Bogiem, spojrzenia razem z Nim na Twoje życie i zyskania nowych perspektyw i możliwości.

Treścią kursu są najbardziej podstawowe prawdy życia chrześcijańskiego (kerygmat) – aby poznać osobę Jezusa i doświadczyć pełni życia. Kurs zakłada poznawanie tych treści przez aktywne uczestnictwo. Jest budowaniem doświadczenia wiary.

Środowisko Nowej Ewangelizacji zaprasza do Kłodzka na rekolekcje, które odbędą się w salach przy Pl. Kościelnym 9 od piątku 25 lipca 2014 r. – godz. 17:30 do niedzieli 27 lipca 2014 r. – godz. 13:00 (bez noclegów). Koszt: 45 zł. Chcąc się zgłosić wystarczy wypełnić formularz na stronie internetowej organizatora lub skontaktować się z organizatorem poprzez e-mail: sne.klodzko@wp.pl lub telefonicznie: 509607258.

(kk)

Na podstawie: sne.kalisz.pl

Zobacz także
Chrześcijański wymiar polityki w nauczaniu Świętego Jana Pawła II
Kiedy droga była celem

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość