WYDARZENIA

Prowadź nas Panie łagodnie po zakrętach życia

Dziękuję za wszystkich ludzi, których stawiasz na mojej drodze. I proszę, abym miał odwagę, aby służyć im swoją pomocą.

To zdania z piosenki pt. „Modlitwa kierowcy ciężarówki i osobówki”, jaką publikujemy w naszym cyklu filmowym. Obchodziliśmy wczoraj dzień patronalny Świętego Krzysztofa, zatem warto na chwilę spojrzeć na drogę swojego życia.

Muzyka i obraz, słowa i gest pomagają utrwalane na video mogą inspirować nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem. Zachęcamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
10 lat Akcji Katolickiej Diecezji Świdnickiej
Wspinaczka z dobrym podparciem
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość