WYDARZENIA

Kontrowersyjna ustawa powstrzymana

To jeszcze nie ostateczny sukces, ale mimo wszystko z uznaniem pragnę odnotować decyzję Prezydium Sejmu  w sprawie wycofania z porządku obrad Sejmu RP kontrowersyjnego i omawianego w portalu AKCJA projektu ustawy mającej przyjąć ratyfikację konwencji o zapobieganiu przemocy wobec kobiet i przemocy domowej.

Kontrowersyjnej, gdyż pod tym pozytywnym szyldem kryją się zapisy zmierzające do zniszczenia instytucji małżeństwa, ingerujące w prawa rodziny, usiłujące  usankcjonować związki partnerskie, w tym również homoseksualne. Trzeba to powtarzać – bo ofensywa propagandy zwolenników takich właśnie rozwiązań przelewa się przez liberalne media i aż kipi w internecie. Bądźmy zatem równie aktywni jak promotorzy zła.  Pamiętajmy, że mamy nad nimi przewagę – stoimy po stronie prawdy. Naszym celem jest ochrona życia i rodziny, podstawowych wartości każdego społeczeństwa.

Ta decyzja sejmu, którą zawdzięczamy Klubowi Prawo i Sprawiedliwość, nie zamyka jeszcze sprawy. Nadal domagajmy się jak najszerszych społecznych konsultacji i nadal protestujmy przeciwko przenoszeniu na polski grunt rozwiązań prawnych, w których bezduszne doktrynerstwo bierze górę nad zdrowym rozsądkiem.

Halina Szydełko

Prezes Zarządu Krajowego Instytutu Akcji Katolickiej

Na podstawie: ak.org.pl

Zobacz także
Ja jestem Drogą
Czy zgadzasz się, aby MEN ograniczał uprawnienia rodziców?

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość