WYDARZENIA

Bądźcie świętymi!

Święty Jan Paweł II całym swoim życiem zaświadczył o tym, jak piękna jest świętość. Było i jest nam dane widzieć i słyszeć tę cudowną katechezę, jaką na różne sposoby wygłaszał Karol Wojtyła. Nadal możemy sięgać po biografię Papieża z Polski – jednego z nas, aby nabierać tęsknoty i umacniać swoją wolę dążenia do świętości.  

W wambierzyckim sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin jest kaplica Świętemu Janowi Pawłowi II. Znajdują się tam relikwie Papieża i Jego wizerunek, który publikujemy w ramach cyklu Zostań reporterem Portalu AKCJA. Czynimy to w nawiązaniu do wczorajszego XIV Dnia Papieskiego.

Jeśli i Ty widzisz coś, co jest jakimś szczególnym świadectwem wiary, jeśli jesteś świadkiem zdarzeń, które są wyrazem więzi z Bogiem, sfotografuj to, co widzisz profesjonalnym aparatem lub telefonem komórkowym. Wyślij następnie na adres: info@serwer1739513.home.pl tytułując mejl hasłem: REPORTER AKCJI. To, co widzisz – dzięki Tobie – zobaczą inni na Portalu AKCJA.

Zobacz także
W sobotę sprawdź stan swojego zdrowia
IV rozbiór Polski
Komentarze (1)
  • […] Jana XXIII zostało wykonane w wambierzyckim sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin. Publikujemy je w ramach cyklu Zostań reporterem Portalu AKCJA. Jeśli i Ty widzisz coś, co jest jakimś szczególnym świadectwem wiary, jeśli jesteś […]

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość