WYDARZENIA

Zdrowaś Maryjo, łaski pełna

Zdrowaś Maryjo, łaski pełna. Pan z Tobą. Błogosławionaś Ty między niewiastami i błogosławiony owoc żywota Twojego Jezus. Święta Maryjo, Matko Boża – módl się za nami grzesznymi. Teraz i w godzinę śmierci naszej. Amen!

Przeżywamy miesiąc szczególnie poświęcony modlitwie różańcowej. Nie zapominamy, że to jest uwielbienie dla Pana naszego, który stał się jednym z nas przez posłuszeństwo i wierność Maryi. We wszystkich świątyniach, przy kapliczkach, w szpitalach, w więzieniach. W naszych domach – niech codziennie zabrzmi „Zdrowaś Maryjo, łaski pełna…”

Zdjęcie wykonane w kościele pw. Św. Anny w Ząbkowicach Śląskich, jakie publikujemy w ramach cyklu Zostań reporterem Portalu AKCJA niech nam przypomni o wezwaniu do modlitwy różańcowej, jakie skierował do nas niedawno nasz Pasterz – Ksiądz Biskup Ignacy Dec.

Zobacz także
KOMUNIKAT Z POSIEDZENIA RADY KRAJOWEGO INSTYTUTU AKCJI KATOLICKIEJ
Jak bardzo wierzysz?
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość