WYDARZENIA

Ratujmy Asię Bibi!

Sąd apelacyjny w Lahore potwierdził wyrok śmierci na Asię Bibi. Rozprawa toczyła się w warunkach zaprzeczających niezawisłości i niezależności sądu – w sali sądowej przebywało ponad 20 radykalnych muzułmańskich duchownych.

Rodzina zapowiedziała kasację do Sądu Najwyższego, jednak stało się oczywiste, że wobec presji islamskich duchownych niezbędna jest błyskawiczna akcja dyplomatyczna. Kraje Zachodu nie mogą milczeć, gdy ma miejsce taka niesprawiedliwość połączona z barbarzyńskim wyrokiem. To nasza odpowiedzialność.

Prosimy Państwa o działanie. Niech to będzie działanie dla obrony godności człowieka, dla sprawiedliwości, dla ludzkości. Dołącz do kolejnej akcji i podpisz petycję w sprawie Asii Bibi – TUTAJ.

Módlmy się za Asię!

(kk)

 

Na podstawie: fronda.pl

Zobacz także
Zacznij dzień od znaku krzyża
Chrystus zmartwychwstał Alleluja !

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość