WYDARZENIA

Fatima w fotografii

Mirosław Maciejewski to wałbrzyski fotograf, który jest autorem wielu poetyckich miniatur multimedialnych: np. „Another World”, „Sahara”, „Smoleńsk”, „Zabolało” i wielu innych. Tym razem będzie można obejrzeć Fatimę przez jego obiektyw.

Swoje prace wystawiał w Wałbrzychu, Wrocławiu, Łodzi, Tarnowskich Górach, Szczawnie Zdroju, i Świdnicy. Nagradzany był w konkursach „Asahicamera” w Japoni. Jest członkiem wałbrzyskiego oddziału Katolickiego Stowarzyszenia „Civitas Christiana” w Wałbrzychu. Mirosław Maciejewski zabierze nas tym razem w podróż do Fatimy, miejsca swojej pielgrzymki, miejsca niezwykłego. Prezentacja opowiada o historii i czasach współczesnych Fatimy, o miejscach, rytuałach i o Portugalii.

Prezentacja multimedialna fotografii pt. „Fatima” odbędzie się w czwartek 26 stycznia 2015 r. o godz. 17:00 w siedzibie Katolickiego Stowarzyszenia Civitas Christiana w Świdnicy (ul. Długa 33). Gorąco namawiamy do obejrzenia.

Zobacz także
Zabrzmiało niebo
Football Academy

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość