WYDARZENIA

Wpatrując się w Krzyż

Trwa rok poświęcony osobom konsekrowanym, za chwilę rozpocznie się Wielki Post. Zbieg obu okresów w życiu naszego Kościoła to czas szczególnego rodzaju wspólnoty pomiędzy laikatem, duchowieństwem diecezjalnym i tymi, którzy całe swoje życie oddali życiu w duchu rad ewangelicznych.

Zdjęcie, które publikujemy w ramach cyklu Zostań reporterem Portalu AKCJA  ukazuje tę właśnie duchową synergię. Jesteśmy jej uczestnikami za sprawą woli naszego Pana i energią naszej duchowej otwartości. Zostało wykonanane w kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Ząbkowicach Śląskich.

Jeśli i Ty widzisz coś, co jest jakimś szczególnym świadectwem wiary, jeśli jesteś świadkiem zdarzeń, które są wyrazem więzi z Bogiem, sfotografuj to, co widzisz profesjonalnym aparatem lub telefonem komórkowym. Wyślij następnie na adres: info@serwer1739513.home.pl tytułując mejl hasłem: REPORTER AKCJI. To, co widzisz – dzięki Tobie – zobaczą inni na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Professional medical discretion
List Boga – już przeczytałeś?
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status