WYDARZENIA

Kuźnia

Rockowy zespół chrześcijański, powstał we Wrocławiu z inicjatywy o.Marcina 'Kovala’ Kowalewskiego CMF. Nazwa zespołu ściśle wiąże się z charyzmatem Zgromadzenia Misjonarzy Klaretynów, gdyż 'fragua’ to po hiszpańsku 'kuźnia’, a do kuźni właśnie św.Antoni Maria Klaret porównywał życie duchowe człowieka.

W obecnym składzie „Fragua” gra od 2011 roku. Zespół występował m.in. w Żaganiu, Wrocławiu, Łodzi (3R for Trinity w łódzkiej Dekompresji na jednej scenie z „Zabili mi żółwia”, „Armią”, „Farben Lehre”, „Maleo Reggae Rockers”, „Akurat” „Habakukiem” i „T.Love” ), Frankfurcie nad Menem, Częstochowskiej „Dolinie Miłosierdzia”, w łódzkim „Lizard King’u” z okazji beatyfikacji Jana Pawła II, czy na festiwalach dla młodzieży w Wołczynie, Kuklówce, Świdnicy, Kłodzku, Trzebnicy.

Koncert zespołu „Fragua” odbędzie się w piątek 24 kwietnia 2015 r. o godz. 18:30 w  kościele pw. Świętej Trójcy w Boguszowie-Gorcach k/Wałbrzycha.

Na podstawie: diecezja.swidnica.pl

Zobacz także
Quo vadis ?
Ratujmy BOŻE NARODZENIE przeżywając je do głębi (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość