WYDARZENIA

Co złego trzeba jeszcze zrobić Polakom, aby wreszcie powiedzieli DOŚĆ!

W wywiadzie telewizyjnym po debacie Bronisław Komorowski powiedział jedną rzecz prawdziwą, że te wybory mają olbrzymie znaczenie, bo chodzi o zupełnie odmienną wizję Polski. Tak, to prawda!

W niedzielę Zesłania Ducha św. Polacy zadecydują czy chcą Polski zakłamanej, skorumpowanej, skierowanej przeciwko rodzinom, promującej gejowską subkulturę genderową i demoralizującą nasze dzieci, atakującą Krzyż i niszczącą naszą katolicką tradycję i kulturę. Tej wizji Polski zaciekle broni Bronisław Komorowski.

Czy wybiorą Polskę św. Jana Pawła II? Polskę, która ceni swoich obywateli, chroni swoje dzieci i młodzież, szanuje wiarę i Pana Boga? Polskę Solidarności i Polskę w pełni wolną? Pan Bóg nikogo nie zmusza, daje wolny wybór. My teraz taki wolny wybór mamy. Co wybierzemy, od tego będzie zależała przyszłość nasza i naszych dzieci.

Środowiska liberalne już to zrozumiały i gwałtownie się mobilizują. Aktor, który publicznie odczytywał bluźnierczą sztukę „Golgota Piknik” wypowiada się w telewizji, że nie wyobraża sobie takiej Polski, w której nie byłoby mu wolno publicznie bluźnić. Młode lesbijki krzyczą, że trzeba ratować wolność, bo czują się zagrożone. Młodzieżówka PO publicznie zamyka się w klatkach. Liberalne media wmawiają, że debatę wygrał Bronisław Komorowski, który broni tych lewackich zachowań i poglądów oraz kłamie. Komorowski twierdzi, że trzeba się wzajemnie szanować, ale nigdy nie bronił (i nie zamierza bronić) coraz częściej obrażanych i atakowanych wierzących katolików. Nie broni polskich rodzin, nie chroni dzieci! Nie popiera rodziców, którzy chcą wychowywać swoje dzieci zgodnie ze swoimi przekonaniami. Nie o taką wolność zabiegaliśmy walcząc z komuną i tworząc Solidarność.

A ja ciągle się zastanawiam, co złego trzeba jeszcze zrobić Polakom, aby wreszcie powiedzieli DOŚĆ! Naszą szansą jest Andrzej Duda, a nie wiadomo czy nie jest to nasza ostatnia szansa.

Ewa H. Kowalewska

Human Life International Polska

Zobacz także
Plejada Świętych
>> Święty Jan XXIII. Święty Jan Paweł II <<

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość